Dostawa

Produkty fizyczne.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się z momentem wpływu płatności za towar oraz kosztów dostawy na rachunek bankowy. W przypadku płatności za pomocą portali płatniczych, realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu dokonania płatności przed Klienta. Korzystamy z usług firm kurierskich. Większość przesyłek dostarczana jest w ciągu 24 godzin od nadania. Czas dostarczenia przesyłki od momentu jej nadania to maksymalnie do 3 dni roboczych (Polska). Zamówienie złożone i opłacone do godz. 12 wysyłane jest w tym samym dniu. Realizacja wszelkich zamówień złożonych po godzinie 12.00 danego dnia lub w weekendy i dni wolne od pracy, rozpoczyna się o godzinie 9.00 kolejnego dnia roboczego.  W przypadku zapłaty przelewem zwykłym zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Koszty wysłki :

  • Kurier InPost – 15 zł
  • Paczkomat Inpost – 15 zł

Zamówienia na kwotę powyżej 299 zł są objęte darmową przesyłką do paczkomatów.

Treści cyfrowe.

Realizacja zamówienia obejmującego treści cyfrowe następuje poprzez przesłanie na adres e-mail podany przez Kupującego w formularzu zamówienia wiadomości zawierającej instrukcję pobrania lub uzyskania dostępu do zakupionych treści cyfrowych.

Szkolenia stacjonarne.

Realizacja zamówienia dotyczącego szkolenia stacjonarnego następuje poprzez zapewnienie Kupującemu lub osobie wskazanej przez Kupującego możliwości wzięcia udziału w szkoleniu w terminie wybranym przez Kupującego podczas składania zamówienia.

pl_PL