O mnie

Cześć!

Cieszę się bardzo, że zaglądasz do mojego sklepu! Mimo tego, iż powstał stosunkowo niedawno, cały czas się rozwija i rośnie.  Znajdziesz tu wiele ciekawych rzeczy!

Mam na imię Veranika i robię na drutach odkąd siebie pamiętam, a to wszystko za sprawą mojej kochanej mamy – to pod jej czujnym okiem powstawały pierwsze oczka i to właśnie ona mi przekazała tę całą miłość do rękodzieła. 

Moda na druty.

Dzierganie staje się coraz bardziej popularne! Ostatnio miałam przyjemność opowiadać o moim doświadczeniu dziewiarskim w Dzień Dobry TVN! W wyjątkowo fajnym gronie, razem z Jolą @otulamy oraz Kingą i Amelią @amegra_dodziergania 🙂


 

Konsultacje dziewiarskie.

Jeśli nie chcesz czekać na kolejny termin warsztatów to śmiało możesz zapisywać sie na prywatne konsultacje dziewiarskie, gdzie odpowiem Ci na każde Twoje pytanie i pomogę, jeśli coś nie poszło zgodnie z planem w robótce. Żeby się umówić na takie konsultację wystarczy do mnie napisać maila lub zadzwonić.

Napisz maila w sprawie konsultacji

Zapraszam Cie również na mojego vloga o przygodach dziewiarki w wielkim mieście.

Na moim kanale YouTube znajdziesz zarówno filmiki instruktażowe, jak i vlogi, gdzie opowiadam o swoich projektach lub pokazuję, jak stworzyć coś pięknego przy pomocy pary rąk.

Współprace.

pl_PL